کد خبر: 815122 A

به میزبانی مجموعه آفتاب انقلاب تهران برگزار شد؛

تیم آذربایجان‌شرقی مقام چهارم مسابقات دو و میدانی کارگران کشور را کسب کرد.

به‌گزارش ایلنا، در مسابقات دو و میدانی قهرمانی کارگران کشور که در مجموعه آفتاب انقلاب تهران برگزار شد، تیم آذربایجان‌شرقی با یک طلا، یک نقره و دو برنز و تنها یک امتیاز اختلاف نسبت به تیم سوم در جایگاه چهارم ایستاد.

در پایان این رقابت‌ها قزوین با 38 امیتاز به عنوان قهرمانی این مسابقات دست یافت و تیم‌های لرستان و بوشهر با 36 و 31 امتیاز در جایگاه‌های دوم و سوم ایستادند و و تیم آذربایجان‌شرقی که با نام کلر پارس در این رقابت‌ها حاضر است با 30امتیاز چهارم شد.

در ماده 5000 متر ورزشکاران آذربایجان‌شرقی خوش درخشیدند و جواد علیزاده و رحیم دیبایی هر دو از آذربایجان‌شرقی در سکوهای اول و دوم این ماده قرار گرفتند.

در ماده 400 متر امید نجف پور و در 1500 متر رحیم دیبایی توانستند گردن آویز برنز را کسب کنند .

همچنین علیرضا کریمی در دو ماده 400متر با مانع و 1100 متر با مانع در رده چهارم ایستاد و از ایستادن روی سکو باز ماند.

محمد سرابی در 100 متر -  حسن عابدی در 800 متر و نبی آردی در پیاده‌روی جایگاهی بهتر از پنجم کسب نکردند.

تیم منتخب دو و میدانی کارگران آذربایجان‌شرقی متشکل از جواد علیزاده - رحیم دیبایی - امید نجف پور - صابر چرخی - علی بالوده - محمد سرابی - حسن عابدی - نبی آردی - علیرضا کریمی به سرپرستی رضا سلیمانی  در این مسابقات شرکت کرده بود.

در مسابقات دو میدانی قهرمانی کارگران کشور 150 ورزشکار و مربی از 26 استان کشور در غالب 27 تیم شرکت کرده بودند که مسابقات به میزبانی هیات ورزش کارگری استان تهران به مدت یک روز در تهران برگزار شد.

آذربایجان شرقی انقلاب دوومیدانی نجف دو و میدانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر