کد خبر: 814099 A

معاون استاندار آذربایجان شرقی:

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه دغدغه تمامی دولتمردان، رفاه و آسایش مردم است، افزود: این اطمینان را به مردم می‌دهیم که همه مسئولان، شبانه‌روز برای حل مشکلات تلاش می‌کنند و لازمه موفقیت آنان، حمایت مردم از دولت است.

به گزارش ایلنا، حمیدرضا قاسم‌زاده در نشست صمیمی با کارکنان فرمانداری کلیبر، با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره شهدا، افزود: تاریخ 40 ساله انقلاب اسلامی نشان می‌دهد که دشمنان هیچگاه از دشمنی با نظام جمهوری اسلامی دست نکشیده‌اند و هر بار که کشور ما به آرامش رسیده است بحران جدیدی ایجاد کرده‌اند.

وی با اشاره به اینکه آخرین توطئه آمریکا، خروج از توافق‌نامه برجام بود، افزود: حداقل دستاورد برجام، اثبات عهدشکنی و زورگویی آمریکا بود و نشان داد که آنها به دنبال حل مشکلات نیستند بلکه اهداف دیگری را دنبال می‌کنند.

قاسم‌زاده تأکید کرد: البته مسئولان نظام و در رأس آنها رهبر معظم انقلاب هم در مقابل توطئه‌های دشمنان، سینه سپر کرده‌اند و تردیدی نیست که ملت ما و کشور ما از این بحران هم به سلامت عبور خواهد کرد.

معاون استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه بحث برجام نشان داد که ما باید به خودمان اعتماد و اتکا داشته باشیم، افزود: اداره مملکت در میان این بحران‌ها و در دنیای متلاطم کنونی که همه کشورها به دنبال منافع خود هستند، کار دشواری است؛ البته این به معنی توجیه کمبودها نیست و مسئولان کشور نیز با تمام توان برای رفع این کمبودها تلاش می‌کنند.

وی با اشاره به مسائل و مشکلات مطرح شده در این نشست، گفت: بسیاری از مشکلات با تصمیمات به ظاهر جزئی و ساده قابل حل هستند و مهم این است که بتوانیم از امکانات و اعتبارات موجود به شکل بهینه استفاده کنیم.

قاسم‌زاده با بیان اینکه وضعیت استان و شهرستان‌ها در مقایسه با گذشته نشان می‌دهد که مسیر طی شده مسیر درستی بوده است، افزود: انصافا کارهایی که در شهرستان کلیبر انجام شده کارهای ارزشمندی است؛ البته مشکلات هم زیاد است ولی مهم این است که جهت‌گیری درستی داریم.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار آذربایجان شرقی به برخی از مشکلات فرمانداری‌ها از جمله کمبود نیروی انسانی، انتقال نیروها و تسهیلات رفاهی اشاره کرد و گفت: کارکنان دستگاه‌ها باید احساس کنند که تصمیمات مدیران، عادلانه‌ است و غیر از این راهی برای موفقیت نیست.

وی همچنین تأکید کرد: بر اساس سیاست وزارت کشور، مناطق محروم و بخشداری‌ها در اولویت جذب نیرو هستند و از نظر تسهیلات نیز هیچ تفاوتی بین این مناطق با مرکز استان وجود ندارد.

فرماندار کلیبر و تعدادی از کارکنان این فرمانداری نیز در این نشست به بیان برخی از مسائل و مشکلات اداری و کاری پرداختند و سپس مدیران حوزه معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری آذربایجان شرقی توضیحات لازم در خصوص مسائل مطرح شده را بیان کردند.

معاون استاندار آذربایجان شرقی پیش از این نشست از بخش‌های مختلف فرمانداری کلیبر بازدید کرد و با کارکنان این فرمانداری دیدار و گفت‌وگو کرد.

آذربایجان شرقی انقلاب اسلامی دولت سلامت مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر