کد خبر: 810095 A

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز گفت: مشترکان برق تبریز می بایست تا آغاز مهر ماه شماره تلفن خود را در سیستم قبوض الکترونیکی ثبت کنند تا در دریافت قبوض خود دچار مشکل نشوند.

به گزارش ایلنا؛عادل کاظمی با اشاره به جایگزینی قبوض کاغذی برق مصرفی با قبوض الکترونیکی یا همان قبوض سبز، افزود: اکثر مشترکان توزیع برق تبریز، ثبت نام دریافت قبوض الکترونیکی را به انجام رسانده اند که از این همکاری مردمی سپاسگذاریم.

وی افزود: با آغاز این طرح از ابتدای مهرماه، قبوض کاغذی برق صادر نخواهد شد و شرکت توزیع نیروی برق تبریز از معدود مشترکینی که شماره تلفن همراه خود را تا این لحظه در سیستم ثبت نکرده اند اند، می خواهد جهت پیشگیری از بوجود آمدن هر گونه مشکل در تامین انرژی برق، در اولین فرصت ثبت نام خود را نهایی کنند.

وی تصریح کرد: هدف ما ارائه خدمات بهتر به مشترکان است و حذف قبوض کاغذی با صرفه جویی قابل توجهی که در هزینه و وقت ایجاد می کند، این موضوع را سرعت می بخشد.

این گزارش می افزاید: نخستین روش ثبت شماره تلفن همراه، مراجعه مشترکان به سایت شرکت توزیع نیروی برق تبریز به آدرس www.toztab.ir و وارد کردن شماره اشتراک است.

دومین روش، ارسال شماره اشتراک به سرشماره 10000411121 به صورت پیامک است.همچنین به عنوان سومین روش، مشترکان می توانند با تلفن گویا به شماره 33336699 تماس گرفته و بر اساس راهنمای صوتی، شماره تلفن همراه خود را ثبت کنند.

در چهارمین روش، مشترکین می توانند با تکمیل فرم هایی که ماموران شرکت برق با مراجعه به درب منازل، در اختیار ایشان قرار می دهند و ارائه این فرم ها به ادارات خدمات مشترکین امورهای تابعه برق تبریز و یا دفاتر پیشخوان، شماره خود را در سامانه ثبت  کنند.

همچنین ثبت تلفن همراه مشترکان از طریق ماموران قرائت کنتور در درب منازل مشترکان نیز انجام می شود.

 

برق پیامک تلفن همراه شماره تلفن شرکت توزیع نیروی برق تبریز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر