کد خبر: 809376 A

مدیر عامل شرکت نیروی برق تبریز خبر داد:

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز گفت: مشترکین برق تبریز می‌بایست تا آغاز مهر ماه شماره تلفن خود را در سیستم قبوض الکترونیکی ثبت کنند تا در دریافت قبوض خود دچار مشکل نشوند.

به گزارش ایلنا، عادل کاظمی با اشاره به جایگزینی قبوض کاغذی برق مصرفی با قبوض الکترونیکی یا همان قبوض سبز، عنوان داشت: اکثر مشترکین توزیع برق تبریز، ثبت نام دریافت قبوض الکترونیکی را به انجام رسانده‌اند که از این همکاری مردمی سپاسگزاریم.

وی افزود: با آغاز این طرح از ابتدای مهرماه، قبوض کاغذی برق صادر نخواهد شد و شرکت توزیع نیروی برق تبریز از معدود مشترکینی که شماره تلفن همراه خود را تا این لحظه در سیستم ثبت نکرده‌اند، می‌خواهد جهت پیشگیری از به وجود آمدن هر گونه مشکل در تامین انرژی برق، در اولین فرصت ثبت نام خود را نهایی کنند.
 
وی تصریح کرد: هدف ما ارائه خدمات بهتر به مشترکین است و حذف قبوض کاغذی با صرفه جویی قابل توجهی که در هزینه و وقت ایجاد می کند، این موضوع را سرعت می‌بخشد.
 
گفتنی است نخستین روش ثبت شماره تلفن همراه، مراجعه مشترکین به سایت شرکت توزیع نیروی برق تبریز به آدرس www.toztab.ir و وارد کردن شماره اشتراک است.
 
دومین روش، ارسال شماره اشتراک به سر شماره 10000411121 به صورت پیامک است؛ همچنین به عنوان سومین روش، مشترکین می‌توانند با تلفن گویا به شماره 33336699 تماس گرفته و بر اساس راهنمای صوتی، شماره تلفن همراه خود را ثبت کنند.
 
در چهارمین روش، مشترکین می‌توانند با تکمیل فرم‌هایی که ماموران شرکت برق با مراجعه به درب منازل، در اختیار ایشان قرار می‌دهند و ارائه این فرم‌ها به ادارات خدمات مشترکین امورهای تابعه برق تبریز و یا دفاتر پیشخوان، شماره خود را در سامانه ثبت کنند.
 
همچنین ثبت تلفن همراه مشترکین از طریق مامورین قرائت کنتور در درب منازل مشترکین نیز انجام می شود.
برق پیامک تلفن همراه شماره تلفن شرکت توزیع نیروی برق تبریز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر