کد خبر: 802082 A

انتخابات پرحاشیه در انتظار شورا؛

جلسه‌ علنی شورای شهر تبریز امروز در حالی آغاز شده که یکی از اعضاء به دلیل موکول شدن برگزاری انتخابات هیات رئیسه به بخش پایانی جلسه، اعتراض کرد و ترجیح داد با ترک کرسی شورا از جایگاه خبرنگاران ادامه جلسه را نظاره‌گر باشد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، جلسه امروز شورای شهر تبریز در حالی آغاز شد که برخلاف انتظار، انتخابات هیات رئیسه‌ سال سوم در دستورکار اول جلسه قرار نداشت و اعضای شورا رغبتی برای برگزاری انتخابات از خود نشان نمی‌دادند.

فریدون بابایی‌اقدم عضو شورای شهر تبریز با انتقاد از عدم برگزاری انتخابات هیات رئیسه، یادآور شد: شورای پنجم از دوم شهریور ماه فعالیت خود را آغاز کرده و با یک روز تاخیر بایستی تکلیف هیات رئیسه‌ سوم امروز مشخص شود تا مشروعیت تصمیمات شورا زیر سئوال نرود.

وی افزود: چنانچه انتخابات برگزار نشود از آنجا که فعالیت هیات رئیسه‌ فعلی به‌سبب اتمام مهلت، غیرقانونی است بنده به‌عنوان شهروند عادی میان خبرنگاران حاضر می‌شوم.

فرج محمدقلیزاده، عضو هیات رئیسه‌ شورای شهر تبریز در واکنش به سخنان بابایی‌اقدم گفت: شما حقِ ترک جلسه را دارید اما از نظر ما هیات رئیسه‌ فعلی تا یازدهم شهریور ماه حق فعالیت دارد و به دنبال این سخنان بابایی‌اقدم در جایگاه خبرنگاران حاضر شد.
 

بابایی اقدم در جایگاه خبرنگاران

بر اساس شنیده‌ها  شهرام دبیری، سعید نیکو خصلت، علی آجودان زاده و عبدالله تقی پور چهار عضوی هستند که سودای ریاست بر سر دارند و باید منتظر ماند تا مشخص شود کدام یک از این افراد بر صندلی ریاست تکیه خواهند زد.

این گزارش می افزاید در این انتخابات سعید نیکوخصلت و عبدالله تقی پور از اعضای لیست امید و شهرام دبیری و علی آجودان زاده از اعضای لیست مقابل شرکت می کنند.

حالا باید دید روز سرنوشت ساز شورای اسلامی شهر تبریز کی از راه خواهد رسید تا سکاندار خودش را معرفی کنند.

انتخابات شورای اسلامی شهر شورای شهر عضو هیئت رئیسه هیئت رئیسه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر