کد خبر: 800481 A

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز از افتتاح 111 پروژه برق رسانی به مناسبت هفته دولت خبرداد.

به گزارش ایلنا، عادل کاظمی با بیان مطلب فوق افزود: این پروژه ها با اعتبار بالغ بر200 میلیارد ریال در سه شهرستان تبریز، آذرشهر و اسکو به بهره برداری می رسند.

وی تشریح کرد: این پروژه ها بخشی از اقداماتی است که از دهه فجر سال گذشته تا هفته دولت امسال توسط همکاران این شرکت انجام یافته است.

وی ادامه داد: پروژه‌های مذکور مربوط به بخش های توسعه و احداث شبکه برق، بهینه سازیشبکه های برق، توسعه و اصلاح روشنایی معابر، ایجاد قدرت مانور، توسعه فیدر، کاهش تلفات ونیرو رسانی می باشد که تقدیم امت همیشه در صحنه می شود.

کاظمی افزود: 87 پروژه با اعتبار بیش از 162 میلیارد ریال در شهرستان تبریز، 14 پروژه با اعتبار18میلیارد ریال در شهرستان آذرشهر و 9 پروژه با اعتبار بیش از 13 میلیارد ریال در شهرستان اسکو توسط شرکت توزیع نیروی برق تبریز به مناسبت هفته دولت به بهره برداری خواهند رسید.

وی تصریح کرد: شهیدان والامقام، رجایی و باهنر می بایست الگوی تمام کارمندان و دولت مردانباشند چرا که منش و رفتار آنها در خدمت به مردم، نمونه واقعی یک خادم صدیق ملت بود.

وی در پایان خاطر نشان شد: خدمت رسانی شرکت توزیع نیروی برق تبریز محدود به ایام خاصنبوده و همکاران این شرکت به صورت شبانه روزی در تلاشند تا برق پایدار و مطمئن را در اختیارشهروندان محترم قرار دهد

 

برق دولت رجایی برق رسانی شرکت توزیع نیروی برق تبریز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر