کد خبر: 799499 A

فرماندار اسکو در گفت وگو با ایلنا:

فرماندار اسکو گفت: در تلاشیم تا با برنامه ریزی دقیق، توسعه فرهنگی و اجتماعی شهر جدید سهند را همگام با توسعه عمرانی آن به پیش بریم.

به گزارش خبرنگار  ایلنا، بابک رضی‌منش در گفت وگو با ایلنا گفت: رویکرد دستگاه اجرایی شهرستان به توسعه شهر سهند تغییر کرده و نشانه های این تغییر رویکرد را می توان در اجرای برنامه های فرهنگی اجتماعی متنوع از جمله « همایش صمیمیت پایدار در خانواده » در این شهر جست و جو کرد.

وی در توضیح این مطلب افزود: معتقدیم زیرساخت‌های فرهنگی و اجتماعی شهر سهند متناسب با توسعه عمرانی این شهر رشد نیافته است و بنابر این گسترش زیرساخت های فرهنگی و اجتماعی را در دستور کار قرار داده‌ایم.

فرماندار اسکو ادامه داد: شهر سهند با جمعیتی بالغ بر ۱۵۰ هزار نفر، هنوز از فضاهای تفریحی، فرهنگی و آموزشی کافی برخوردار نیست و نگاه صرف به توسعه عمرانی شهر باید تغییر کند.

وی دستور کار این مجموعه را پیشبرد برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی در شهر سهند دانست و گفت: کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی، افزایش شور و نشاط اجتماعی و حرکت به سمت ایجاد شهری مدرن با شاخص های زندگی سالم، مطلوب و آبرومند از اهداف اصلی این مجموعه بین بخشی است.

فرماندار اسکو در پایان گفت: توسعه زیرساخت های تفریحی، ورزشی، بهداشتی و آموزشی در شهر سهند باید متناسب با توسعه فیزیکی شهر باشد و این امر در راس برنامه های توسعه ای شهر سهند قرار می گیرد.

 

خانواده رشد شاخص فرهنگی و اجتماعی برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر