کد خبر: 798989 A

شهردار منطقه ۹ تبریز خبر داد:

شهردار منطقه۹ تبریز از بهره برداری از ۴ پروژه عمرانی، خدماتی و ورزشی با اعتبار ۳۹۰ میلیارد ریالی خبر داد.

به گزارش ایلنا، بهرام نسیانی در گفت وگو با خبرنگاران عنوان داشت: در آستانه عید سعید غدیر خم، چهار پروژه عمرانی، خدماتی و ورزشی در سطح حوزه  شهرداری منطقه۹  و شهرک خاوران با اعتباری به ارزش ۳۹۰ میلیارد ریال به بهره برداری می رسد.

وی افزود: با توجه به رویکرد عمرانی شهرداری منطقه۹ در سال۹۸، اغلب پروژه های در حال  اجرا در شهرک خاوران در این حوزه بوده و در این راستا چهار پروژه در قالب دو پارک محله ای با هدف افزایش فضاهای سبز این شهرک، یک زمین فوتبال با هدف توجه به امر نشاط و سلامتی شهروندان و یک پروژه احداث مسیر با هدف کاهش بار ترافیکی، تقدیم شهروندان می شود.

نسیانی با اشاره به تکمیل چندین پارک محله‌ای در این منطقه، خاطرنشان کرد : پارک محله‌ای سردار شهید حسن باقری افشردی، پارک محله ای یاس، زمین فوتبال خاوران (چمن مصنوعی) و همچنین فاز یک باند کند روی بلوار خاوران رمپ ورودی مقابل مجتمع قضائی شهید مدنی، با اعتباری به ارزش ۳۹۰ میلیارد ریال آماده بهره برداری و افتتاح است.

شهردار منطقه۹ در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه این پروژه ها در راستای  تأمین زیر ساخت های شهرک جدید الاحداث خاوران افتتاح می شود افزود: با توجه به استقبال شهروندان و  افزایش ساخت و سازها در شهرک خاوران، برنامه ریزی جهت تأمین نیازمندی های شهروندان ساکن در این شهرک، از هم اکنون در دستور کار شهرداری منطقه۹  قرار دارد و در تمامی این اقدامات، توسعه همگام عمرانی، فرهنگی مورد تأکید مدیریت شهرداری منطقه۹ قرار دارد.

نسیانی در پایان خطاب به شهروندان ، یاد‌آور شد: پروژه‌های عمرانی در سطح حوزه شهرداری منطقه۹، طبق برنامه زمانبندی و با سرعت مطلوب در حال اجرا است و بیشتر این پروژه ها تا پایان سال ۹۸ افتتاح و به بهره‌برداری می رسد.

شهرداری شهرک خاوران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر