کد خبر: 798954 A

در دو بخش ساندا و تالو

مسابقات ووشو انتخابی آقایان استان آذربایجان‌شرقی با قهرمانی تیم تبریز به پایان رسید.

به گزارش ایلنا، مسابقات ووشو انتخابی آقایان استان آذربایجان‌شرقی در رده سنی بزرگسالان و در دو بخش ساندا و تالو با حضور ۷۵ نفر ورزشکار در قالب ۱۱ تیم شامل تبریز، مرند، میانه، هشترود، مراغه، شبستر، سراب، بستان آباد، جلفا، اهر و اسکو به میزبانی شهرستان مرند برگزار شد.

ووشو

در پایان این رقابت ها، تیم تبریز با کسب ۴ مدال طلا، ۲ مدال نقره و ۵ مدال برنز به مقام قهرمانی و تیم های مرند با ۳ طلا، ۴ نقره و یک برنز و میانه با ۳ طلا، ۲ نقره و یک برنز نیز بترتیب دوم و سوم شدند.

 نتایج انفرادی مسابقات انتخابی آقایان استان آذربایجان شرقی در دو بخش ساندا و تالو به شرح زیر است:

نتایج انفرادی در بخش ساندا

وزن -۵۲ کیلوگرم

مقام اول: سینا علیی(تبریز)

مقام دوم: بابک منصوری(سراب)

مقام سوم : میریوسف شجاعی(مرند)

وزن -۵۶ کیلوگرم

مقام اول: امیر مختاری(تبریز)

مقام دوم: علی احمدی(جلفا)

مقام سوم مشترک: مهدی فاطمی(بستان آباد) - محسن بخشنده(شبستر)

وزن -۶۰ کیلوگرم

مقام اول: وحید سلیمانی(تبریز)

مقام دوم: جبار مهدیلویی(مرند)

مقام سوم مشترک: عرفان جبارنژاد(سراب) - بهنام شهبازی(اهر)

وزن -۶۵ کیلوگرم

مقام اول: محمد میرزائی(مرند)

مقام دوم: محسن زیادی(میانه)

مقام سوم مشترک: مهدی دهقانی(تبریز) - فرهاد مشرفی(تبریز)

وزن - ۷۰ کیلوگرم

مقام اول: حسین موسی زاده(میانه)

مقام دوم: جواد ولی پور(مرند)

مقام سوم مشترک: مهدی عباس پور(اهر)

حامد جوادی(هشترود)

وزن - ۷۵ کیلوگرم

مقام اول: آیت روحی(میانه)

مقام دوم: سعید ابراهیم زاده(مرند)

مقام سوم مشترک: هادی عبدالعظیم(تبریز) - علیرضا پیمانی(بستان آباد)

وزن - ۸۰ کیلوگرم

مقام اول: بهروز بالاپور (تبریز)

مقام دوم: رضا شفیع زاده(مرند)

مقام سوم مشترک: صادق خانی(میانه) - محمد حاتمی(بستان آباد)

وزن - ۸۵ کیلوگرم

مقام اول: یاور محمدی(میانه)

مقام دوم: داود حاجی محمدی(تبریز)

مقام سوم مشترک: رامین علیزاده(تبریز)

مبین شیری(مراغه)

وزن ۹۰ کیلوگرم

مقام اول: نادر ابراهیمی(مرند)

مقام دوم: پیمان رجب پور(تبریز)

مقام سوم مشترک: امیررضا شهاب(مراغه) - میلاد مرادی(تبریز)

وزن +۹۰ کیلوگرم

مقام اول: علی گفتاری(مرند)

مقام دوم: سهیل کرمی(میانه)

نتایج انفرادی در بخش تالو

فرم چانگ چوان

مقام اول: شایان موسوی(میانه)

مقام دوم: پویا صامتی(تبریز)

فرم نان چوان

مقام اول: میرحمید الماسی(میانه)

مقام دوم: امید انگوتی(میانه)

  فرم جین شو

مقام اول: بهروز اکبرزاده(تبریز)

تبریز ووشو ساندا تالو مسابقات ووشو انتخابی آقایان استان آذربایجان‌شرقی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر