کد خبر: 713864 A

پس از 10 بازی هدایت سرخپوشان تبریزی؛

محمد تقوی از هدایت تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز کناره گیری کرد.

به‌گزارش‌ایلنا، محمد تقوی که با رفتن "جان توشاک" به عنوان جانشین وی هدایت تراکتورسازی را برعهده گرفت و در ۱۰ بازی هدایت تراکتور را برعهده داشت از این تیم کناره گیری کرد.

متن استعفا تقوی به شرح زیر است:
از زمانی که مسئولیت فنی باشگاه بزرگ تراکتورسازی را پذیرفتم سعی کرده بودم که تمامی تمرکزم به فوتبال و پیشرفت این تیم باشد. کلمه کلیشه‌ای باشگاه بزرگ، مربی بزرگ می خواهد، موجب شده بود که بعضی از فرصت طلبان با این حربه کهنه و نه چندان موثر تمرکزم را از من بگیرند اماحمایت و پشتیبانی کامل مالک، زنوزی و مدیر عامل وقت، اسدی به همراه هواداران واقعی تراکتور که در تمامی زمان ها با محبت هایشان شرمنده ام می‌کردند موجب شد تا تیم از هم گسیخته تراکتورسازی در پایان نیم فصل همچنان در بین مدعیان قرار بگیرد.

در حال حاضر و با توجه به سیاست های باشگاه و‌ تردید آنان ترجیح دادم تا با استعفای خود دست مسئولان باشگاه را باز بگذارم تا در انتخاب سرمربی مورد نظر خود در کمترین زمان ممکن به نتیجه برسند تا تیم تا پیش از شروع نیم فصل دوم وارد مشکلات نشود.

موفقیت تراکتور و قهرمانی آن آرزوی قلبی‌ام است که امیدوارم در پایان این مسابقات به آنچه سزاوارش است دست پیدا کند.

از تمای ارکان باشگاه و بازیکنان و همکارانم خصوصا آقا عزیز، آقا غلام و حسن آقا، مسئولان تدارکات تیم عذرخواهی می کنم که نتوانستم حضوری در خدمتشان باشم به این دلیل که توان رویارویی و خدا حافظی با آنان را نداشتم. یاشاسین تراکتور و یاشاسین مردم خون گرم سرزمین آذرباییجان که یکی از بهتران دوران زندگی‌ام را در این شهر سپری کردم.»

محمد تقوی در حالی از سمت خود استعفاء کرد که بعد از حضور در راس کادر فنی تیم به جای جان توشاک نتایج خوبی گرفت و این در حالی بود که وی پیش از این سرمربیگری در تیم های لیگ برتری را تجربه نکرده بود. با این استعفاء خبر حضور مربی خارجی در راس کادر فنی تیم تراکتورسازی قوت می گیرد. ضمن اینکه زمزمه هایی مبنی بر حضور این مربی جوان در تیم نساجی به گوش می رسد.

زمزمه هایی نیز مبنی بر سکانداری کی روش در تراکتورسازی به گوش می‌رسد اما باید منتظر ماند و دید که چه کسی سکان تراکتورسازی  را بعد از تقوی و توشاک بر عهده خواهد گرفت.

تیم های لیگ فوتبال نیم فصل دوم تراکتورسازی طلبان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر