کد خبر: 675089 A

داور بین‌المللی تبریزی حاضر در تور ایران- آذربایجان:

داور تبریزی تور دوچرخه‌سواری ایران- آذربایجان گفت: رکابزن تیم ملی روسیه تا این لحظه عملکرد خوبی داشته و فاصله زمانی مناسبی با رقیبانش دارد.

ناصر هوشیار داور بین‌المللی تبریزی حاضر در سی‌وسومین دوره تور‌ دوچرخه‌سواری ایران-آذربایجان در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در تبریز در خصوص آخرین شرایط برگزاری این تور اظهار داشت: خوشبختانه رکابزنان قدرتی در این تور حضور دارند که رقابت را بسیار فشرده کرده است.

وی ادامه داد: سوکولوف رکابزن تیم ملی روسیه دیروز در مرحله دوم توانست عملکرد بسیار خوبی داشته باشد و فاصله زمانی خوبی با سایر رقیبانش ثبت کند. سوکولوف در مرحله سوم هم بتواند فاصله‌اش را با دیگر رقیبان حفظ کند، می‌تواند یکی از رکابزنان قهرمان تور باشد.

داور بین‌المللی تبریزی تصریح کرد: رکابزنان ایرانی هم عملکرد خوبی داشتند اما در مجموع تیم‌ تارتلتو بلژیک پیشتاز است. صفرزاده از شهرداری تبریز و گنج خانلو از پیشگامان کویر یزد به صورت انفرادی عملکرد مناسبی داشتند.

هوشیار در پایان صحبت‌هایش اشاره‌ای به کم شدن رکابزنان در مرحله سوم این‌ تور داشت و خاطرنشان کرد: به هرحال شرایط به گونه‌ای است که احتمال کنار گذاشته شدن رکابزنان وجود دارد. یک رکابزن از شهرداری تبریز و ۳ رکابزن از تیم جمهوری آذربایجان به دلیل خطای فنی، از ادامه تور در مرحله سوم کنار گذاشته شدند.

ایران تیم ملی دوچرخه سواری رقابت روسیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر