کد خبر: 673581 A

تغییر رویه از رئالی به بارسایی؛

سرمربی پیشین تیم‌های فوتبال منچستر یونایتد و بایرن‌مونیخ دو پیشنهاد سرمربیگری در ایران دارد.

به گزارش ایلنا به نقل از خبرگزاری آلمان (dpa)، لوئیز فن‌خال در واقع به فکر بازنشستگی بود، اما اکنون شغلی جدید در انتظار اوست. سرمربی پیشین بایرن مونیخ دو پیشنهاد از ایران دارد و انتظار می‌رود این سرمربی 67 ساله به زودی برای مذاکرات راهی ایران شود.

از تراکتورسازی، ثروتمندترین باشگاه حال حاضر لیگ برتر ایران به عنوان مقصد احتمالی فن‌خال یاد شده است. بر اساس گزارش‌های دیگر این سرمربی هلندی همچنین می‌تواند جانشین کارلوس کی‌روش در تیم ملی فوتبال ایران شود. قرارداد سرمربی پرتغالی تیم ملی ایران در ماه فوریه 2019 به پایان می‌رسد.

گفته می‌شود تراکتورسازی به لحاظ مالی قادر به استخدام فن‌خال است. این باشگاه ایرانی همین فصل جان توشاک ولزی را به عنوان سرمربی خود انتخاب کرد و بازیکنان ملی‌پوشی همچون اشکان دژاگه، مسعود شجاعی و احسان حاج‌صفی را به خدمت گرفت، اگرچه این این تیم از 7 بازی اولش، تنها 10 امتیاز کسب کرده و در رده ششم جدول رده‌بندی لیگ برتر ایران جای دارد. به همین خاطر است که شایعات در خصوص جانشین احتمالی توشاک مطرح است.

فن‌خال که بین سال‌های 2009 تا 2011 هدایت بایرن مونیخ را عهده‌دار بوده، سابقه سرمربیگری تیم ملی فوتبال هلند و تیم‌های بارسلونا و منچستریونایتد را دارد.

تیم ملی فوتبال ایران تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز لوئیز فن خال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر