کد خبر: 673105 A

یوزباشی خبرداد:

مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان‌شرقی گفت: برنج‌های احتکاری کشف شده در یکی از انبارهای تبریز، در فروشگاه‌های عامل توزیع می‌شود.

به گزارش ایلنا، سیداحد یوزباشی افزود: چند ماه گذشته در یکی از انبارهای تبریز ۵ هزار تن برنج از نوع هندی به ظن احتکار کشف و ضبط شده بود که حکم این پرونده پس از طی روند اداری و قضایی در شعبه تجدید نظر تعزیزات حکومتی استان قطعی شد.

وی اظهار داشت: ارزش اولیه این برنج‌ها ۳۰۲ میلیارد ریال بود که علاوه بر ضبط آنها صاحب آنها به میزان ۱۰ درصد از ارزش اولیه کالای احتکار شده جمعا ۳۰ میلیارد ریال جریمه شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان‌شرقی یادآوری کرد: دستور عرضه و توزیع این میزان برنج احتکار شده در شبکه صادر شده که با نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت در فروشگاه‌های عامل به قیمت مصوب توزیع می‌شود.

یوزباشی ادامه داد: تعزیرات حکومتی با محتکران به شدت برخورد می‌کند و کالاهای کشف شده از انبارها ضبط و در مراکزی که برای توزیع این کالاها در نظر گرفته شده عرضه می‌شود.

از اول امسال ۲۲ فقره پرونده درباره احتکار برنج و حبوبات به ارزش حدود ۶ هزار میلیارد ریال در آذربایجان شرقی کشف و ضبط شده است.

تبریز 2018 ایلنا آذربایجان شرقی احتکار برنج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر