کد خبر: 673102 A

حضور شهردار تبریز در آیین غباروبی مزار شهدا؛

شهردار تبریز در آیین غباروبی و عطرافشانی مزار شهدای وادی رحمت حضور و به شهیدان هشت سال دفاع مقدس ادای احترام کرد.

به گزارش ایلنا، ایرج شهین باهر ظهر امروز در حاشیه برگزاری آیین غباروبی و عطرافشانی مزار شهدا و همچنین آیین بزرگداشت شهدای حادثه تروریستی اهواز اظهار کرد: این مراسم که با مشارکت نیروهای نظامی، نهادهای انقلابی و مردم همیشه در صحنه تبریز در گلزار شهدای وادی رحمت برگزار شد، نشان داد مردم آذربایجان همچون ایام هشت سال دفاع مقدس در کنار مردم اهواز قرار دارند.

وی افزود: همه مردم ایران زمین، در کنار همدیگر، تا جان در تن دارند در جهت حفظ وطن و تمامیت ارضی کشور تلاش خواهند کرد و منافقان و دشنمان کشور و اسلام، هیچ گاه شاهد تجزیه کشورمان نخواهند شد.

شهردار تبریز در ادامه شهادت 25 تن از هموطنان غیرنظامی و نظامی در حادثه تروریستی اهواز را محکوم کرد و گفت: تمام مردم ایران در حمایت از مردم مظلوم خوزستان، در کنار این عزیزان قرار خواهند گرفت.

وی در ادامه اجرای طرح "کوچه میزین افتخاری" توسط شهرداری تبریز خبر داد و گفت: در راستای تکریم مقام شامخ شهدای هشت سال دفاع مقدس، استارت این طرح از امروز در کلانشهر تبریز زده می شود.

مراسم غباروبی و عطرافشانی مزار شهدا با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان، استاندار آذربایجان‌شرقی، شهردار تبریز و جمعی از مسئولان نظامی و استانی در گلزار شهدای وادی رحمت کلانشهر تبریز برگزار شد.

 

هشت سال دفاع مقدس اهواز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر