کد خبر: 251443 A

به همت مدیریت درمان تامین اجتماعی آذربایجان شرقی؛

درمانگاه شهید مختاری تبریز به بیمه‌شدگان و عموم مردم کلان شهر تبریز به طور ۲۴ ساعته و شبانه روزی خدمات ارایه می‌دهد.

درمانگاه شهید مختاری تبریز که به طور اساسی بازسازی شده بود، طی مراسمی به مناسبت دهه مبارک فجر افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار ایلنا، مدیر درمان تأمین اجتماعی استان آذربایجان شرقی در این مراسم گفت: درمانگاه شهید مختاری تبریز به بیمه شدگان و عموم مردم کلان شهر تبریز به طور ۲۴ ساعته و شبانه روزی خدمات ارایه می دهد.

دکتر سید حسن سیدی افزود: خدمات درمانی درمانگاه شهید مختاری تبریز شامل بخش‌های عمومی، دندان پزشکی و کودکان بوده و این مرکز در بین سایر مراکز درمانی از لحاظ خدمات سرپایی بالاترین میزان مراجعه کننده را به خود اختصاص می‌دهد.

مدیر درمان استان آذربایجان شرقی تصریح کرد: طبقه فوقانی مرکز درمانی شهید مختاری تبریز، سال گذشته بازسازی شده بود و بازسازی اساسی طبقه همکف این مرکز نیز با صرف ۴ میلیارد ریال هزینه در سال جاری انجام و به بهره برداری رسید.

مدیر سازمان تامین اجتماعی استان آذربایجان شرقی نیز در این مراسم با اشاره به روند چگونگی بازسازی درمانگاه شبانه روزی شهید مختاری تبریز گفت: تلاشگران سازمان تامین اجتماعی استان آذربایجان شرقی در بخش‌های مختلف سازمان تلاش می‌کنند تا با ارائه خدمات مورد انتظار در بیمه شدگان سازمان و بازنشستگان رضایت مندی ایجاد کنند.

رحیم اردلان، همچنین بر لزوم افزایش فعالیت‌ها، به ویژه در بخش درمان و ارائه خدمات مطلوب تر به اهالی غیور استان آذربایجان شرقی تاکید کرد.

دبیر اجرایی خانه کارگر استان آذربایجان شرقی نیز در این مراسم طی سخنانی، حمایت جامعه کارگری را از مدیریت فعلی سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد و گفت: امیدواریم با تلاش و فعالیت بیشتر، خدمات تامین اجتماعی در بخش درمانی و بیمه‌ای به بیمه شدگان و بازنشستگان تحول و ارتقاء جدی پیدا کند.

حاج کریم صادق زاده افزود: در هشت سال گذشته، ستاد نظارت بر درمان که از دل قانون برآمده بود و با حضور کارشناسان و نمایندگان بخش درمان و بیمه و خدمت گیران تشکیل می شد، تعطیل شده بود که دوباره در حال احیاء شدن است.

دبیر اجرایی خانه کارگر استان آذربایجان شرقی یادآور شد: بیمارستان‌ها در حال هیئت امنایی شدن هستند و دکتر نور بخش مدیر عامل توانمند، متعهد و دلسوز سازمان در طول مدت حضور در سازمان در حال بازسازی بخش های تخریب شده نظام سه جانبه گرایی است.

وی افزود: تحقق بیمه سلامت و کنترل شدید و دقیق و تجهیز و بازسازی درمانگاه ها و بیمارستان ها و سایر مراکز درمانی و آزمایشگاهی نشانگر ارزش دهی و نگاه ویژه دولت تدبیر و امید به سلامت انسان ها به‌شمار می رود.

صادق زاده ادامه داد: مدیریت درمان تامین اجتماعی و بیمه شدگان و مستمری بگیران بخش تامین اجتماعی باید ترغیب و تشویق شوند تا از درمان مستقیم استفاده کنند که این مساله هم به نفع استفاده کنندگان و مراجعین و نیازمندان درمان در بخش درمان مستقیم و هم درمانگاه ها و بیمارستان های ملکی سازمان تامین اجتماعی و مدیریت درمان است.

وی با اشاره به موضوع احداثبیمارستان جدید تأمین اجتماعی در تبریز افزود: احداثبیمارستان ۳۰۰ تختخوابی سازمان تامین اجتماعی در کلانشهر صنعتی و کارگری تبریز نیاز مبرم و ضروری منطقه است و نیاز بیمه شدگان تامین اجتماعی و مستمری بگیران و بازنشستگان منطقه به ویژه تبریزو ازدحام مراجعه کنندگان و نوبت دهی به بیماران طلب می کند که بیمارستان دیگری در این کلان شهر احداثشود.

دبیر اجرایی خانه کارگر استان آذربایجان شرقی باقدردانی از فعالیت چشمگیر مدیریت درمان تأمین اجتماعی آذربایجان شرقی و معاونین و کارکنان تلاشگر بخش درمان استان تأکید کرد: جامعه کارگری با هرگونه هجمه دولت مردان و مجلسیان نسبت به اموال بیمه شدگان تامین اجتماعی مقابله خواهد کرد.

آذربایجان شرقی استان آذربایجان شرقی بیمارستان تامین اجتماعی جامعه درمان سلامت شبانه روزی کلان شهر مردان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر