کد خبر: 250226 A

مدیرعامل ایران خودرو تبریز:

ایران خودرو تبریز با فعالیت چندین ساله خود فرصت خوبی برای مجموعه و قطعه سازان منطقه به ویژه آذربایجان شرقی فراهم کرده است تا در فضایی رقابتی به تامین قطعات این واحد خودروسازی اقدام کنند.

مدیرعامل شرکت ایران خودرو تبریز از فراهم بودن ظرفیت های لازم برای احداثشهرک خودروسازی در منطقه خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا صادقیان امروز در دیدار با مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی تأکید کرد: آذربایجان شرقی نیازمند یک شهرک خودروسازی است.

وی گفت: ایران خودرو تبریز با فعالیت چندین ساله خود فرصت خوبی برای مجموعه و قطعه سازان منطقه به ویژه آذربایجان شرقی فراهم کرده است تا در فضایی رقابتی به تامین قطعات این واحد خودروسازی اقدام کنند.

صادقیان گفت: وجود یک شهرک خودروسازی در این منطقه برای تجمیع قطعه سازان، ایجاد محیطی رقابتی و افزایش توان لجستیکی آنان را در تامین قطعات این شرکت و سایر شرکت های خودروساز استان فراهم می کند.

مدیرعامل ایران خودرو تبریز با اشاره به زیر ساخت های موجود منطقه در طراحی و ساخت قطعات خودرو اضافه کرد: احداثچنین شهرکی به تجمیع توان قطعه سازان همچنین کاهش هزینه های لجستیک تاثیر قابل توجهی دارد.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی نیز با تاکید بر اینکه جایگاه صنعت خودروسازی استان در کشور تثبیت شده است گفت: این شرکت تمام توان خود را برای شناسایی مکان مناسب شهرک خودروسازی به کار خواهد بست و اقدامات و پیگیری های لازم را انجام می دهد.

محمدعلی عسگری خاطرنشان کرد: ایران خودرو تبریز ظرفیت بزرگی برای اشتغال و کارآفرینی استان دارد که انتظار می رود با احداثاین شهرک در مکانی مناسب و قابل دسترس، شاهد تحولی نو در عرصه صنعت خودروسازی استان باشیم.

آذربایجان شرقی اشتغال ایران خودرو خودرو صنعت قطعه سازان کاهش هزینه شهرک تبریز خودروسازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر