کد خبر: 220285 A

عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تبریز:

سال آینده پروژه های مسیرگشایی با تعداد بیشتری در تبریز نسبت به سال جاری، تداوم خواهند داشت.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تبریز، گفت: هم‌اکنون بیش از ۵۰ فقره مسیرگشایی در مراحل مختلف اجرا یا مطالعه است که اتمام آن‌ها علاوه بر روان‌سازی ترافیک شهری، ایجاد زیبایی‌ و استحکام ساخت‌و‌سازهای شهری، در تامین درآمد‌های آتی شهرداری نیز نقش‌ موثری خواهند داشت.

به گزارش خبرنگار ایلنا، اصغر عابدزاده با اشاره به اهمیت پروژه‌های مسیرگشایی خاطرنشان کرد: سال آینده پروژه‌های مسیرگشایی با تعداد بیشتری نسبت به سال جاری، تداوم خواهند داشت.

عضو شورای اسلامی شهر تبریز تاکید کرد: اجرای مسیرگشایی‌های متعدد اگرچه با هزینه‌هایی همراه است؛ اما در آینده‌ای نزدیک، موجبات تامین درآمد‌های مختلف به شمار خواهد رفت.

وی پروژه قطار شهری را بزرگ‌ترین پروژه عمرانی شهر خواند و افزود: با اختصاص منابع درآمدی و تسهیلات مختلف، این پروژه مهم، در برنامه سال آتی، با شتاب بیشتری پیگیری خواهد شد.

عابدزاده اضافه کرد: سال آینده، با اختصاص بودجه مکفی و همچنین تمهیداتی از قبیل فاینانس، اوراق مشارکت و ایر تسهیلات، تلاش‌های موثری در روند این پروژه اتخاذ خواهد شد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تبریز، اظهار داشت: در کنار مترو، تقویت و نوسازی ناوگان عمومی اتوبوس‌رانی در برنامه بودجه سال آینده، پیش‌بینی شده است.

اتوبوس بودجه ترافیک درآمد زیبایی شورای اسلامی شهر شهرداری عضو شورای اسلامی شهر کمیسیون برنامه و بودجه مترو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر