کد خبر: 220276 A

در این بازی تراکتورسازی در صورت پیروزی، قهرمانی نیم فصل خود را قطعی می‌کند، اما تساوی و یا شکست، این امید را برای تیم‌های فولاد خوزستان و استقلال تهران حفظ می‌کند.

تیم تراکتورسازی تبریز در حساس‌ترین بازی هفته میزبان استقلال تهران است. در هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال کشور تیم تراکتورسازی در ورزشگاه خانگی خود میزبان استقلال تهران است.

به گزارش ایلنا به نقل از سایت اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی، در این بازی تراکتورسازی در صورت پیروزی قهرمانی نیم فصل خود را قطعی می‌کند، اما تساوی و یا شکست، این امید را برای تیم‌های فولاد خوزستان و استقلال تهران حفظ می‌کند.

حاشیه‌های بازی تراکتورسازی با استقلال تهران

بازی تراکتورسازی با استقلال تهران را به نوعی ال‌کلاسیکو فوتبال می‌نامند و بدون شک مهم‌ترین بازی کشور بین یک تیم تهرانی و یک تیم شهرستانی است.

این بازی نیز همانند دیدارهای گذشته دو تیم حاشیه‌های زیادی را به همراه دارد. حضور قلعه‌نویی سرمربی استقلال تهران که یک سال سابقه هدایت تیم تراکتورسازی را داشت، شکست ۳ بر ۱ استقلال برابر تراکتورسازی در آخرین بازی دو تیم، حضور جاسم کرار بازیکن محبوب تراکتوری‌ها در ترکیب استقلال، صدرنشینی تراکتورسازی و تلاش برای قهرمانی نیم فصل، حضور فروزان و کریمیان و فخرالدینی بازیکنان سابق تراکتورسازی در اردوی آبی‌پوشان، تلاش استقلال برای رسیدن به تراکتورسازی و ممانعت از قهرمانی نیم فصل سرخپوشان تبریزی، تعلیق محرومیت تراکتورسازی و امکان حضور تماشاگران تراکتورسازی و… حاشیه‌های بی شمار این بازی حساس است.

بدون قطع تمام نگاه‌های هفته چهاردهم به این بازی حساس دو تیم است.

تشکر باشگاه تراکتورسازی

باشگاه تراکتورسازی تبریز با صدور اطلاعیه‌ای از همه عواملی که سبب تعلیق حکم محرومیت تماشاگران این تیم شد تشکر کرد.

باشگاه تراکتورسازی از استاندار آذربایجان‌شرقی، سازمان ورزش و جوانان استان، رئیس فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ، کمیته انضباطی، هیئت فوتبال استان، رسانه‌های جمعی و هواداران فهیم و شایسته تیم تراکتورسازی که امکان حضور تماشاگران را در بازی تراکتورسازی با استقلال تهران را فراهم کردند، تقدیر و تشکر کرد.

بازی تیم‌های تراکتورسازی تبریز با استقلال تهران روز جمعه ۱۶ آبان در ورزشگاه یادگار امام(ره) برگزار می‌شود.

آذربایجان شرقی اداره کل ورزش و جوانان استقلال بازی رئیس فدراسیون رسانه سازمان لیگ فولاد خوزستان قلعه نویی نیم فصل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر