کد خبر: 145937 A

مردم آذربایجان شرقی در سالروز ۲۹ بهمن با مقام معظم رهبری دیدار می‌کنند؛

سرودویژه۲۹ بهمن دردیدارمردم آذربایجان شرقی با مقام معظم رهبری اجرا می‌شود.

ایلنا: رئیس حوزه هنری استان آذربایجان شرقی از ساخت سرود دیدار رهبری خبر داد.
به گزارش خبرنگار ایلنا حسن میلانی گفت: این سرود توسط هنرمندان حوزه هنری همخوانی شده و در قالب یک سی دی در اختیار مسئولان کاروان‌ها قرار داده شده است.
وی افزود: این سرود که با «السلام‌ای شانلی رهبر / بیزلرهمولاوسرور / سنولیامریمیزسن / بیزسنه هریئردهیاور / آقاآقاآقا - جانلارسنه فدا» آغاز می‌شود توسط محمد رنجی از شاعران مرتبط با حوزه هنری استان سروده شده است.
میلانی با بیان اینکه این سرود توسط هنرمندان همخوان مرتبط با حوزه هنری آذربایجان شرقی همخوانی شده است.
میلانی خاطر نشان کرد: سرود «السلام‌ای شانلی رهبر» قرار است در دیدار رهبری که همه ساله به مناسبت قیام ۲۹ بهمن سال ۵۶ تبریز برگزار می‌شود، توسط مشتاقان ولایت خوانده خواهد شد.
وی افزود: در سالروز حماسه ۲۹بهمن سال ۵۶ تبریز، کاروان چندهزارنفری ازمردم آذربایجان شرقی برای دیدار با رهبرمعظم انقلاب به تهران می‌روند وبیعت خود را با ولایت فقیه اعلام می‌کنند.
رئیس حوزه هنری استان آذربایجانشرقی خاطرنشان کرد: کاروان‌هایی که به سمت دیدار رهبری اعزام می‌شوند پیام انقلاب وامام را انتقال می‌دهند و این سفر تجدید میثاق باآرمان‌های انقلاب ومقام معظم رهبری است.
میلانی باتاکید مجددبر اینکه سرود بسیار زیبای «السلام‌ای شانلی رهبر» برای دیدار با رهبری سروده شده است، خاطرنشان کرد: امیدواریم صداوسیما نیز بتواند این همخوانی مردم تبریز را پوشش دهد تا این پیام به نحو احسن به گوش همه ملت ایران منتقل شود.

آذربایجان شرقی استان آذربایجان شرقی انقلاب پوشش مقام معظم رهبری ملت ایران ولایت فقیه هنری صداوسیما سرود
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر