کد خبر: 145030 A

شهردار تبریز:

سال ۹۳ برای شهرداری، سال برنامه خواهد بود و در این سال تمامی کار‌ها و پروژه‌های شهر، در قالب همین برنامه مصوب و نیز مبتنی بر بودحه ۹۳ به مرحله اجرا در خواهند آمد.

ایلنا: شهردار تبریز گفت: تبریز در سال آینده به یک کارگاه بزرگ سازندگی و عمران شهری تبدیل خواهد شد.
به گزارش خبرنگار ایلنا صادق نجفی که در مراسم بهره برداری همزمان از ۵۵ طرح و پروژه عمرانی خدماتی شهرداری تبریز سخن می‌گفت افزود: سال ۹۳ برای شهرداری، سال برنامه خواهد بود و در این سال تمامی کار‌ها و پروژه‌های شهر، در قالب همین برنامه مصوب و نیز مبتنی بر بودحه ۹۳ به مرحله اجرا درخواهند آمد.
وی با تأکید بر اینکه در قالب بودجه و برنامه سال آینده شهرداری، بالغ بر ۶۱۵ طرح و پروژه عمرانی خدماتی جدید جهت اجرا و بهره برداری پیش بینی شده است خاطرنشان کرد: با اجرای این تعداد پروژه مصوب و در کنار آن طرح‌ها و پروژه‌های مشارکتی، تبریز به بزرگ‌ترین کارگاه سازندگی کشور تبدیل خواهد شد.
نجفی با اشاره به تلاش مدیریت شهری تبریز برای دستیابی عملی به اهداف چشم انداز ۲۰ ساله افزود: تبریز باید دگرگون و متحول شود و مدیریت شهری تبریز با تکیه بر اعتماد و اعتقادی که مردم و سرمایه گذاران به این مجموعه دارند در راستای تحقق این هدف گام برخواهد داشت.
شهردار تبریز با قدردانی از حمایت‌ها و همراهی‌های اعضای شورای اسلامی شهر، ابراز امیدواری کرد با روند تعاملی فعلی، تبریز در کمترین زمان ممکن به آباد‌ترین شهر ایران تبدیل شود.
همین گزارش حاکی است در آستانه سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بهره برداری متمرکز از ۵۵ پروژه عمرانی خدماتی شهرداری تبریز در بخش‌های مختلف این شهر آغاز شد.

اعضای شورای اسلامی شهر ایران بودجه پیروزی انقلاب اسلامی سرمایه گذاران شهرداری تبریز پروژه تبدیل سازندگی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر