کد خبر: 129039 A

آموزش عالی در میانه با تأسیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای، دانشکده علوم پزشکی شهرستان، موسسه تحقیقات گیاهان دارویی و دانشکده علوم قرآن و حدیثتوسعه می‌یابد.

ایلنا: فرماندارشهرستان ویژه میانه از افتتاح دانشگاه فنی و حرفه‌ای زیر نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در این شهرستان خبر داد
تقی خلفاپور در جلسه شورای آموزش عالی شهرستان میانه بر احداثساختمان مستقل برای این دانشگاه درسال آتی تاکید کرد.
به گزارش ایلنا، وی همچنین درخصوص دانشکده علوم پزشکی شهرستان و راه اندازی رشته‌های پرستاری، مامایی، فوریتهای پزشکی خواستار همکاری لازم سازمان نظام پزشکی شهرستان با شورای آموزش عالی در راستای تکمیل پرونده دانشگاه علوم پزشکی و اقدامات بعدی شد.
رییس شورای آموزش عالی شهرستان میانه در مورد راه اندازی موسسه تحقیقات گیاهان دارویی در این شهرستان بر همکاری جهاد کشاورزی با شورای آموزش عالی نسبت به انجام مکاتبات لازم از طریق فرمانداری تاکید کرد.
وی همچنین با اشاره به مسیر کیلومتر ۲ جاده زنجان – میانه مابین دانشگاههای آزاد اسلامی و مجتمع پیام نور از شورای شهر خواست تا نسبت به تعیین تکلیف وضعیت میدان در خصوص اجرای طرح مصوب در کمیسیون ماده پنج تصمیم گیری و اقدامات لازم را به عمل آورند.
خلفاپور افزود: شورای شهر، شهرداری و راه و شهرسازی تا تعیین تکلیف میدان در ظرف دو هفته آینده جهت ایجاد بریدگی موقت در این مسیر تلاش کنند تا از مشکلات تردد دانشجویان در این مسیر کاسته شود.
فرماندار میانه از اجرایی شدن و راه اندازی دانشکده علوم قرآن و حدیثظرف دو ماه آینده و از تشکیل هسته اولیه جهت مکاتبات لازم با معرفی نماینده از سوی دانشگاه‌های شهرستان خبر داد.
لازم به ذکر است موضوع راه اندازی سیستم کارت جامع دانشجویی در کلیه دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی شهرستان در راستای ارتقای ضریب امنیت و کنترل یکی دیگراز مصوبات این جلسه بود که مقرر شد دانشگاه‌ها نسبت به بررسی موضوع پرداخته و در جلسه بعدی تصمیم نهایی اتخاذ شود.

آموزش عالی جهاد کشاورزی دانشگاه علوم پزشکی راه و شهرسازی شهرداری علوم پزشکی علوم تحقیقات و فناوری فنی و حرفه ای قرآن مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر