کد خبر: 127792 A

این رقابت‌ها با حضور ۱۲۰ نفر کاراته کا، ۶۵ نفر در بخش کمیته و ۵۵ نفر در بخش کاتا در مجموعه ورزشی تختی تبریز برگزار شد.

ایلنا: دوازدهمین دوره مسابقات شین دای کاراته بانوان آذربایجان شرقی با معرفی نفرات بر‌تر در تبریز به کار خود پایان داد.
به گزارش ایلنا این رقابت‌ها با حضور ۱۲۰ نفر کاراته کا، ۶۵ نفر در بخش کمیته و ۵۵ نفر در بخش کاتا در مجموعه ورزشی تختی تبریز برگزار شد.
در رقابت‌های کاتا بزرگسالان کمربند قهوه ای - مشکی الناز یحیوی اول شد، پروانه طیار دوم و فریبا شایقی و فاطمه رضایی به طور مشترک شوم شدند
در رده سنی جوانان کاتا نیز زینب اسدالهی اول، کیمیا حسین‌پور دوم شد.
در رده سنی بزرگسالان کمربند سبز - بنفش رقابت‌های کاتا نیره فرضی، سپیده موسوی و منیره فرضی به ترتیب اول تا سوم شدند.
در رده سنی جوانان نیز الهه خلیل‌زاده، الهام قاسمی و فاطمه رضازاده عنوان‌های اول تا سوم را کسب کردند و در رده سنی زیر ۱۴ سال نونا رسولی اول شد، صبا کمیجانی دوم و مهدیه فداکار سوم شد.
در رقابت‌های کاتا کمربند آبی - زرد، بزرگسالان فرشته مولایی اول شد، معصومه وظیفه شعاع دوم و سمیه وظیفه شعاع و فاطمه قلی‌پور به طور مشترک سوم شدند.
در رده جوانان مینا نوری اول، سودا رستمی دوم و حانیه پرنیان و اعظم قلی‌پور به طور مشترک سوم شدند و در رده سنی زیر ۱۴ سال زهرا ساجدی، زهرا فخرایی، آیدا قاهری و لیلا اشکی به ترتیب اول تا سوم شدند.
در کمیته کمربند قهوه ای - مشکی بزرگسالان رقابت‌ها در دو وزن برگزار شد که در وزن اول الناز حلاجی اول، کبری فریدی دوم و فاطمه رضایی و فریبا شایقی به طور مشترک سوم شدند.
در وزن دوم سودا طریق، مریم نوری، منیژه کریمی و پروانه طیار به ترتیب اول تا سوم شدند.
در جوانان کمربند قهوه‌ای و مشکی در وزن اول کیمیا حسین‌پور، زهرا عبدی و زینب اسدالهی به ترتیب اول تا سوم شدند.
در وزن دوم ادیبه گچ پز و مائده دلیر به ترتیب اول و دوم شدند در رده سنی زیر ۱۴ سال سارا ماهیان، مبینا نیکنام و بیتا باقرزاده عناوین اول تا سوم را کسب کردند.
در مسابقات کمیته بزرگسالان کمربند سبز - بنفش زهرا فتحعلی‌زاده، فاطمه رضازاده و منیره فرضی توانستند به ترتیب اول تا سوم شوند.
در رده سنی زیر ۱۴ سال صبا کمیجانی اول شد، الهام قاسمی دوم و مهدیه فداکار سوم شد.
در رقابت‌های کمیته بزرگسالان کمربند آبی - زرد فاطمه قلی‌پور، لیلا امیرسیدیان، الناز جعفرزاده عناوین اول تا سوم را از آن خود کردند. در رده سنی زیر۱۴ سال آبی - زرد مهدیه محمودی اول شد، حانیه پرنیان دوم و‌‌ رها بهروزی سوم شد.

آذربایجان شرقی رقابت زهرا زینب قهوه وزن دوم سنی رده کاراته
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر