کد خبر: 127699 A

این کارگاه به منظور توانمند سازی دانشجویان جهت کسب کار بهتر و اشتغال مناسب بعد از فارغ التحصیلی، با شرکت تعداد ۱۱۰ نفر از دانشجویان عضو دفتر استعدادهای درخشان برگزار شد.

ایلنا: کارگاه تجاری سازی دانش به همت دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه تبریز در تالار علامه امینی دانشکده شیمی این دانشگاه برگزار شد.
به گزارش ایلنا روح الله متفکر آزاد، رییس دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه تبریز گفت: این کارگاه به منظور توانمند سازی دانشجویان جهت کسب کار بهتر و اشتغال مناسب بعد از فارغ التحصیلی، با شرکت تعداد ۱۱۰ نفر از دانشجویان عضو دفتر استعدادهای درخشان برگزار شد.
براساس همین گزارش، مهدی قاسمی کاکرودی، مدیر مرکز رشد واحدهای فناوری دانشگاه تبریز و مدرس این کارگاه از طریق اسلاید درخصوص نحوه توانمند سازی دانشجویان و تجاری سازی دانش و همچنین اهمیت تأسیس شرکت‌های دانش بنیان سخنرانی کرد.
وی در ادامه این نشست با اشاره به جایگاه فعلی ایران در منطقه، لزوم تجاری سازی دانش، اهمیت این موضوع را خاطر نشان کرد و گفت: با روند رو به رشد تولید علم و فناوری در کشورمان، باید توانمندی‌های لازم را برای ادامه این مسیر مهیا کرده باشیم.
نبی مهدی نیا، مدیر عامل شرکت پیشروی زمان و کار‌شناس مسائل اقتصادی و سازمانی نیز در زمینه تغییر و تحولات، رفتار سازمانی، نحوه تجاری سازی یافته‌های پژوهشی و ایده‌های فناوری برای شرکت کنندگان سخنرانی نمود و در خاتمه به سوالات حاضرین پاسخ داده شد.
یادآور می‌شود: این سلسله کارگاه‌های آموزشی در آینده نزدیک ادامه خواهد داشت.

اشتغال ایران رشد شیمی علم و فناوری فناوری مدیر عامل شرکت مسائل اقتصادی تجاری کارگاه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر