کد خبر: 1117120 A

بشیریان خبرداد؛

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تبریز گفت: روزانه به طور متوسط تعداد ۸۰۰ نفر از رانندگان تاکسی در این کلانشهر علیه ویروس کرونا واکسینه می‌شوند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از تبریز، سعید بشیریان در جمع خبرنگاران با بیان اینکه مرحله نخست واکسیناسیون رانندگان تاکسی با دریافت دُز اول واکسن کرونا در تبریز آغاز شده است، افزود: این مرحله از واکسیناسیون رانندگان تاکسی تبریز از ابتدای هفته جاری در محل نمایشگاه بین المللی تبریز توسط عوامل مرکز بهداشت شهرستان آغاز شده است و هنوز ادامه دارد.

وی اظهار داشت: قرار است تا پایان هفته جاری دُز اول واکسن کرونا به همه تاکسیرانان و راننده های آژانس های تحت نظارت سازمان تاکسیرانی تبریز تزریق شود.

بشیریان ادامه داد: تاکسیرانان تبریز جزو اولین گروه از شاغلان بخش حمل و نقل عمومی این شهر هستند که با کوشش سازمان تاکسیرانی، دانشگاه علوم  پزشکی استان و مرکز بهداشت تبریز موفق به دریافت واکسن شده اند.

وی با بیان این‌که واکسیناسیون تاکسیرانان اختیاری است، گفت: در این رابطه محدودیت سنی برای تزریق واکسن رفع شده و به منظور جلوگیری از ازدحام و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در محل تزریق، رانندگان به صورت تدریجی و به صورت پیامک دعوت می شوند.

کلانشهر تبریز بالغ بر ۱۵ هزار نفر راننده تاکسی دارد که روزانه حدود ۶۰۰ هزار نفر از شهروندان را جابجا می کنند.

انتهای پیام/
بخش حمل و نقل پیامک تاکسی نمایشگاه بین المللی ویروس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر