کد خبر: 110223 A

نقص فنی سیستم ترمز تریلی عامل حادثه بوده است.

ایلنا: تصادف یک دستگاه تریلی حامل سوخت با ۴ دستگاه خودروی سواری در محور هادیشهر – مرند نرسیده به سه راهی قره برون هادیشهر در آذربایجان شرقی که ناشی از نقص فنی سیستم ترمز تریلی بوده است ۳ کشته و ۸ زخمی به جا گذاشت.
به گزارش ایلنا در این حادثه که ساعت ۱۲:۵۰ بعدازظهر روز پنجشنبه ۱۱ مهرماه به وقوع پیوست نیروهای امداد و نجات هادیشهر و جلفا و منطقه آزاد ارس به محل اعزام شدند.
مسوول آتش نشانی و امداد و نجات منطقه آزاد ارس در این باره گفت: طی تماس پلیس راه محور هادیشهر مرند مبنی بر واژگونی یک دستگاه تریلی در اثر تصادف با چهار دستگاه خودروی سواری بلافاصله نیروهای آماده عملیات امداد و نجات منطقه ارس با دو دستگاه آمبولانس و دو دستگاه آتش نشانی به محل اعزام شدند.
محبوب ابراهیمی افزود: با توجه به گستردگی حریق حادثه عملیات اطفا کامل و امداد و نجات این حادثه بیش از ۶ ساعت به طول انجامید.
وی گفت: این حادثه به علت برخورد یک دستگاه تانکر حامل گازوئیل با دو دستگاه پراید، مگان و پژو به وقوع پیوسته و سبب وقوع حریق در محل شد.
ابراهیمی افزود: در این سانحه دو تن در اثر آتش سوزی و یک تن در اثر تصادف جان خود را از دست دادند و هشت نفر نیز در جریان این حادثه مصدوم شدند که توسط تکنسین‌های اعزامی به منطقه، به بیمارستان ساجدی هادی شهر انتقال داده شدند.

آتش سوزی آتش نشانی آذربایجان شرقی امداد و نجات بیمارستان پژو پلیس راه تصادف خودرو مرند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر