کد خبر: 109883 A

پذیرش دانشجو در این پردیس‌ها از طریق آزمون کتبی، مصاحبه علمی و بررسی سوابق آموزشی و پژوهشی و تحت نظارت سازمان سنجش آموزش کشور صورت می‌گیرد. / مهلت ثبت نام ایترنتی و ارسال مدارک ۱۵ مهرماه و زمان برگزاری آزمون ۱۸ مهر خواهد بود.

ایلنا: پردیس‌های دانشگاه تبریز(تبریزو ارس) برای تکمیل ظرفیت، در ۱۷۵ رشته گرایش از بین داوطلبان در مقطع کار‌شناسی ارشد ناپیوسته برای نیمسال اول سال تحصیلی ۹۳-۹۲ دانشجو پذیرش می‌کنند.
به گزارش خبرنگار ایلنا رییس پردیس‌های دانشگاه تبریز از تکمیل ظرفیت پذیرش دانشجوی کار‌شناسی ارشد ناپیوسته کنکور سراسری ۱۳۹۲ در پردیس‌های تبریز و ارس این دانشگاه برای نیمسال اول ۹۳-۱۳۹۲ خبر داد و گفت: پردیس‌های دانشگاه تبریز به پشتوانه بیش از ۶۵ سال پیشینه مؤثر این دانشگاه در زمینه آموزش و پژوهش و بر اساس مجوزهای وزارت علوم، تحقیقات وفناوری از بین داوطلبان داخلی و خارجی درمقطع کار‌شناسی ارشد ناپیوسته دانشجو می‌پذیرند.
محمد رضا نیکجو با اشاره اینکه پذیرش دانشجو در این پردیس‌ها از طریق آزمون کتبی، مصاحبه علمی و بررسی سوابق آموزشی و پژوهشی و تحت نظارت سازمان سنجش آموزش کشور صورت می‌گیرد، افزود: مهلت ثبت نام ایترنتی و ارسال مدارک ۱۵ مهرماه و زمان برگزاری آزمون ۱۸ مهر خواهد بود.
وی دارا بودن مدرک کار‌شناسی از دانشگاه‌های معتبر داخلی و خارجی مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ونداشتن منع قانونی ادامه تحصیل از لحاظ مقررات سازمان نظام وظیفه را از شرایط پذیرش دانشجو در این پردیس‌ها اعلام نمود و گفت: ۲۰ درصد ظرفیت پذیرش نهایی به داوطلبان شاهد و ایثار گر اختصاص خواهد یافت.
اضافه می‌نماید: داوطلبان می‌توانند جهت اطلاع از عناوین رشته‌ها ی تحصیلی، مواد امتحانی، ضرایب آن و… به سایت پردیس‌های دانشگاه تبریز به نشانیhttp: / / arasp. tabrizu. ac. ir مراجعه نمایند.

دانشجو سازمان سنجش آموزش کشور علوم تحقیقات و فناوری کنکور مصاحبه نظام وظیفه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی وزارت علوم تحقیقات دانشگاه پردیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر