کد خبر: 1065148 A

تقی پور مطرح کرد:

مدیر ستاد دیه‌ آذربایجان‌شرقی گفت: در حال حاضر ۳۵۰ زندانی جرائم غیرعمد در استان نیازمند کمک خیران برای آزادی و بازگشت به آغوش خانواده‌ها هستند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از تبریز، رسول تقی‌پور در گفت و گو با خبرنگاران با اعلام این مطلب اظهار کرد: این تعداد زندانی حدود ۱۷۰ میلیارد تومان بدهی دارند و در صورت جمع آوری ۱۲ میلیارد تومان، زمینه آزادی آنها فراهم می شود.

وی در خصوص برگزاری مراسم گلریزان امسال اظهار کرد: به علت پشگیری از شیوع ویروس کرونا جشن گلریزان امسال در ماه مبارک رمضان به صورت غیرحضوری برگزار خواهد شد.  

تقی پور ادامه داد: خیران برای واریز کمک‌های نقدی خود برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد و محکومان مالی از طریق شماره حساب ۰۱۰۴۴۴۴۴۴۰۰۰۴ و شماره کارت ۶۰۳۷۶۹۱۹۹۰۰۵۶۱۶۰ نزد بانک صادرات به نام ستاد دیه استان و یا از طریق سایت رسمی ستاد دیه استان و یا با مراجعه به دفتر ستاد دیه استان  واقع در تبریز - بلوار استاد شهریار- بلوار گلکار - خیابان ترافیک - خیابان نصر - جنب ایستگاه شماره ۱۸ آتشنشانی مراجعه و با مطالعه پرونده مددجویان، زمینه‌ آزادی آنان را فراهم کنند.

وی افزود: شماره تلفن ۰۴۱۳۳۲۸۸۴۲۸ نیز اماده پاسخگویی و راهنمایی خیران در این زمینه است.

مدیر ستاد دیه‌ آذربایجان شرقی درباره آزادی زندانیان نیازمند از طریق هزینه مراسم ترحیم نیز گفت: این سنت حسنه به مدت سه سال است که در تبریز رایج و به یک فرهنگ تبدیل شده است و تاکنون حدود  یک هزار و ۱۰۰ خانواده هزینه‌ برگزاری مراسم ترحیم اموات خود را برای آزادی زندانیان غیرعمد و محکومان مالی صرف کرده و بیش از ۳۷۰ زندانی از این طریق آزاد شده اند.

آذربایجان شرقی خانواده دیه شماره تلفن ویروس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر