کد خبر: 501652 A

نشریه تخصصی اتحادیه موسسات تامین مالی توسعه ملی در کشورهای عضو بانک توسعه اسلامی«ادفیمی» با انتشار مطلبی به معرفی بانک کشاورزی پرداخت.

به گزارش ایلنا از روابط عمومی بانک کشاورزی، این نشریه در شماره 42-40 سال 2017-2016 ، بانک کشاورزی را به عنوان یکی از بانک های فعال در حوزه تامین مالی بخش کشاورزی درمیان کشورهای عضو  بانک توسعه اسلامی  معرفی کرد و به تشریح اهداف، چشم انداز، ماموریت، خدمات و محصولات آن پرداخت.

شایان ذکر است در سال 1395 درپی عملکرد مطلوب و تعاملات مثبت بانک کشاورزی با اتحادیه‌های بین‌المللی در سال‌های 2015 و 2016 ، دکتر مرتضی شهیدزاده رئیس هیات مدیره ومدیر عامل این بانک به عنوان عضو کمیته مدیریتی اتحادیه ادفیمی  ADFIMI Management Committee انتخاب شد و درحال حاضر این بانک نقش موثری در تصمیمات مدیریتی این  اتحادیه ایفا می کند.

اتحادیه ادفیمی با بیش از 50 عضو از کشورهای مختلف جهان با هدف ایجاد شرایط مطلوب تعاملات اقتصادی میان کشورهای عضو، تسهیل اجرای طرح‌های توسعه‌ای در کشورهای عضو و اجرای پروژه‌های ترویجی، آموزشی و پژوهشی از سال 1986 تاسیس شده است. این اتحادیه توسط کمیته مدیریتی متشکل از 9 عضو و به ریاست دبیر کل اداره می‌شود و اعضای کمیته مدیریتی نقش مهمی در عملکرد اتحادیه، هدایت دوره‌های آموزشی به سمت موضوعات مورد نظر ، برگزاری طرح‌های تبادل کارشناس، اخذ میزبانی رویدادهای بین المللی و ... دارند.

 

بخش کشاورزی جهان روابط عمومی کشاورزی توسعه ملی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر